До Нового року залишилося 12 днів: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 12 днів: б'юті-рада дня

Вирушайте в сауну... Але не просту, а крижану. Заряд бадьорості на цілий день і хороший колір обличчя вам будуть забезпечені!

Кріосауна - справжня знахідка для тих, хто не любить спеку фінської сауни або російської лазні. Та й часу на її відвідування йде значно менше. Крижаний сеанс триває всього пару хвилин, що не мудро: температура в ній нижче 100 градусів за Цельсієм. Крім того, що крижана сауна може бути корисна при різних захворюваннях (наприклад, при псоріазі або артрозах), це ще й відмінна тонізуюча процедура. Справа в тому, що настільки різке і сильне охолодження викликає в нашому організмі справжній ендорфіновий вибух, і ми відчуваємо потужний приплив сил і енергії.


Косметичні процедури, проведені після відвідування кріосауни, виявляться набагато ефективнішими. Особливо це стосується антицелюлітного масажу, обгортань для моделювання фігури та інших процедур, спрямованих на боротьбу із зайвою вагою: після кріотерапії обмін речовин прискорюється в кілька разів і залишається таким протягом 5-6 годин. Тому не втрачайте часу! Також після кріосауни добре відправлятися в спортзал - тренування буде особливо ефективним. Однак утримайтеся від відвідування кріосауни ввечері: вона бадьорить сильніше міцної кави або чаю, і ви ще довго не зможете заснути.

Альтернатива

Масаж обличчя кубиками льоду. Це відмінний експрес-засіб для того, щоб придбати хороший колір обличчя, позбутися набряків і привести в тонус втомлену шкіру. Найкраще робити його вранці - так ви швидше прокинетеся. А ще такий крижаний масаж є хорошою гімнастикою для судин і запобігає купероз.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image