До Нового року залишилося 18 днів: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 18 днів: б'юті-рада дня

Відвідайте лазню або сауну! Кращої і більш простої оздоровлюючої, омолоджуючої та очищуючої організм процедури не придумано!

Ходити в лазню 31 грудня - традиція не правильна: туди треба відправлятися набагато раніше, щоб встигнути попаритися в році, що минає, ще як мінімум пару раз. Крім того, що парові процедури зміцнюють імунітет, знімають втому і напругу, зменшують м'язові болі, допомагають впоратися зі стресом, очищають організм від шлаків і токсинів, покращують крово- і лімфозвернення, відвідування лазні або сауни - це ще й відмінна косметична процедура. Вона сприяє очищенню шкіри, покращує колір обличчя, прискорює процес схуднення, зменшує набряки і навіть уповільнює старіння! А будь-які косметичні засоби, нанесені на розпарену шкіру, діють набагато ефективніше. Тож не забудьте відразу після лазні або сауни робити поживну або зволожуючу маску для обличчя! І, звичайно, ніякого спиртного до, під час або після розпаровування - тільки негазована вода і трав'яні чаї!


Альтернатива

Парова ванночка або термомаска для обличчя - вони відкриють пори і підготують шкіру до подальшого догляду. Роблячи парову ванночку, додайте у воду відвар лікарських трав: шкіра отримає додатковий догляд. Для поліпшення кольору обличчя фітотерапевти рекомендують ромашку і липу, для проблемної шкіри - крапиву, подорожник, листя берези, для нормальної і сухої шкіри - календулу і чергу. Однак майте на увазі, що при куперозі і розацеа (так званих рожевих угрях) будь-які розігріваючі процедури протипоказані.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image