До Нового року залишилося 22 дні: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 22 дні: б'юті-рада дня

Складіть для себе детокс-програму на решту днів року, що минає - і тоді в Новий рік ви точно вступите оновленою.

Мета будь-якого курсу детоксикації або детокса, як його скорочено називають, - очищення організму і, в першу чергу, травної системи, і виведення токсинів, як наслідок - поліпшення стану шкіри, омолодження організму, хороше самопочуття, бадьорість і легкість.


Найпростіший і найефективніший курс складається з детокс-дієти з великою кількістю клітковини і різних косметичних процедур (ручних і апаратних лімфодренажних масажів, водоростьових обгортань, пілінгів тіла, парових процедур тощо) Для прискореного детокс-курсу цілком достатньо одне-двох денного перебування в санаторії. Вдома можна продовжити рекомендовану лікарем детокс-дієту. Особливо хороший ефект вона дає в поєднанні з вживанням очищуючих трав'яних чаїв з фенхелем, конским каштаном, календулою, ромашкою, донником, листям берези і малини та іншими рослинними компонентами, що сприяють очищенню організму. І, звичайно, не забувайте про зелений чай - він чудово виводить токсини.

Альтернатива

Домашній детокс. Це, в першу чергу, багата клітковиною, овочами і фруктами дієта. Найкорисніші детокс-продукти - зелений чай, яблука, петрушка, селера, ламінарія, морква, буряк, броколі, вівсяні пластівці, неочищений рис і гречка. На час детокс-курсу слід виключити фаст-фуд, маринади, копченості, напівфабрикати, консерви, смажене, продукти з високим вмістом харчових добавок і штучних барвників.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image