До Нового року залишилося 23 дні: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 23 дні: б'юті-рада дня

Включіть в своє меню краси свіжовижатий сік - це і смачно, і корисно!

Візьміть за правило починати щодня зі склянки свіжовижатого соку. Він забезпечить вас вітамінами, додасть бадьорості та енергії, вже через тиждень ви будете менше втомлюватися, у вас покращиться настрій і колір обличчя. Особливо корисні фруктово-овочеві соки. Фрукти багаті на цукри, які є джерелами енергії і необхідні для хорошої роботи мозку, проте назвати дієтичними фруктові соки не можна: цукру, що містяться в них, запросто можуть стати джерелом зайвих кілограмів. Додавання овочів «зрівноважує» склад соку, сприяє очищенню організму від токсинів. Крім того в овочах набагато більше необхідних мінеральних речовин.


Найкорисніші для стану шкіри та кольору обличчя фреші - з апельсинів, яблука, моркви, селери та буряків. Фахівці зі здорового харчування окремо відзначають сік з червоного винограду - це відмінне джерело ресвератролу, найпотужнішого природного антиоксиданту, що уповільнює старіння організму і запобігає розвитку багатьох хвороб. Ресвератрол за своєю антиоксидантною активністю в 5 разів перевершує бета-каротин, в 50 разів - вітамін Е, і в 20 разів - вітамін С, причому найбільше його в шкіряці і насінечках виноградних ягід. Однак майте на увазі, що у сокотерапії є і протипоказання. Наприклад, при більшості захворювань шлунка соки, особливо кислі, небажано пити натощак.

Альтернатива

Косметичні засоби з екстрактами овочів і фруктів або натуральна косметика домашнього приготування - маски з тих же яблук, моркви, селера тощо. Це дуже простий і швидкий спосіб поліпшити колір обличчя!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image