До Нового року залишилося 24 дні: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 24 дні: б'юті-рада дня

Вирішити проблему зневодненості шкіри, повернути їй тонус, зменшити зморшки і «стерти» з обличчя як мінімум років п'ять допоможе біоревіталізація.

За даними дослідницької організації Inc. (GIA), омолоджуючі процедури і засоби anti-age на основі гіалуронової кислоти і рідкого колагену сьогодні займають перше місце за популярністю, особливо у покоління 30-40-річних. Біоревіталізації - внутрішньодермальним ін'єкціям спорідненого шкірі компонента - гіалуронової кислоти, в косметології відводиться особливе місце. За традицією, ця одна з основних «передсвяткових» процедур. Ефект від біоревіталізація гіалуронової кислотою помітний вже після першої процедури, але для стійкого результату біоревіталізацію зазвичай рекомендують робити курсом: 2-3 сеанси з інтервалом у 15-20 днів або за однією процедурою раз на три місяці. Так що у вас якраз є час, щоб встигнути зробити першу процедуру і «оживити» втомлену шкіру або навіть подарувати їй молодість. Адже слово «біоревіталізація», що має латинсько-грецьке коріння (re - «повернення», vita - «життя») говорить саме за себе!


Альтернатива

Хороший зволожуючий крем (для сухої і нормальної шкіри), флюїд або гель (для жирної шкіри). Найкраще - з гіалуроновою кислотою. Більшість сучасних дерматологів відводять їй перше місце в списку зволожуючих і вологодержуючих інгредієнтів: кожна молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати до 1000 молекул води.

Користуйтеся зволожуючим засобом як мінімум двічі на день, а при почутті стягнутості або сухості шкіри - і частіше. У багатьох марок є спеціальні засоби для зволоження шкіри, які можна наносити поверх макіяжу (наприклад, та ін.) І прислухайтеся до поради британського лікаря і пластичного хірурга Даррен МакКеоун - творця популярної у Великобританії косметичної лінії Dr Darren McKeown: "Для того, щоб шкіра була добре зволоженою, одного зволожуючого крему мало. Щодня потрібно випивати 6-8 склянок води. Це найпростіше, що можна і потрібно робити, щоб підтримувати шкіру в хорошому стані і мати менше зморшок ".

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image