До Нового року залишилося 25 днів: б'юті-рада дня

До Нового року залишилося 25 днів: б'юті-рада дня

Киньте сили на боротьбу з авітамінозом! Адже щоб відбиття в дзеркалі вас радувало, а передноворічний марафон не вибивав з сил, потрібні вітаміни!

Коли нам бракує вітамінів, організм починає економити їх і правильно розподіляти. Шкірі та волоссю вітаміни та інші корисні речовини дістаються в останню чергу, коли ними вже забезпечені всі життєво важливі органи. Тому не дивно, що більшість типових для зими косметичних проблем - поганий колір обличчя, шкіра, тьмяне і секуще волосся, ламкі нігті - найчастіше пов'язані саме з браком вітамінів. Крім того, від нестачі вітамінів страждає імунітет, та й енергетичні запаси організму помітно зменшуються - адже попереду ще стільки справ, які треба встигнути зробити до Нового року! Тому хороший полівітамінний комплекс виявиться зараз зовсім не зайвим.


Якщо вас особливо турбує зовнішність - в аптеках можна знайти безліч комплексів - вітаміни для шкіри, волосся і нігтів. Є й спеціальні комплекси, які дозволяють почуватися бадьоріше або зміцнюють імунітет. До їх складу також входять різні мікро- і макроелементи (наприклад, селен, цинк, кальцій, магній), рослинні екстракти - ехінацеї, гінгко білоба, елеутерокока та ін. Порадьтеся з лікарем, який комплекс підійде саме вам!

Альтернатива

Якщо ви не скаржите вітаміни в таблетках - стежте за тим, щоб по максимуму отримувати їх разом з їжею. Як свідчать дослідження вчених, взимку нам особливо не дістає вітамінів А, С і Р, а також деяких вітамінів групи В. Нехай у вашому раціоні будуть продукти, особливо багаті ними: квашена капуста, болгарський перець, ківі, цитрусові, шипшина, зелений чай (вітамін С), морозива чорна смородина (вітамін Р), крупи, яйця, молоко і молочні продукти, субпродукти, пророщені злаки (вітаміни групи В).

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image