Що краще - Бакуріані або Гудаурі

Що краще - Бакуріані або Гудаурі

Бакуріані і Гудаурі - це найвідоміші гірськолижні курорти Грузії. Бакуріані був заснований набагато раніше Гудаурі і в радянський час вважався кращою зимовою базою республіки. Зараз першість перейшла до Гудаурі: він розвивається набагато швидше і інтенсивніше ніж Бакуріані. Проте свої шанувальники є у обох курортів тому вирішити що краще - Гудаурі або Бакуріані - буде дуже складно.

Як дістатися з Тбілісі в Гудаурі

Як дістатися з Тбілісі в Гудаурі

Гудаурі - гірськолижний курорт, розташований за 120 км від Тбілісі. Дістатися зі столиці Грузії в Гудаурі - до снігу хорошим укатаним спускам великої зони для позатрасового катання - можна або на маршрутках або на таксі.

Де знаходиться острів Сардинія

Де знаходиться острів Сардинія

Сардинія - другий за величиною острів у Середземному морі (після Сицилії). Він знаходиться між Сицилією і Корсикою. Якщо описувати простими словами де знаходиться острів Сардинія можна сказати що він розташований між Італією та Іспанією приблизно на широті Неаполя. Острів знаходиться в 200 км від материкової частини Італії його розміри близько 250 км в довжину і 150 км в ширину. Північніше розташований порізаний горами французький острів Корсика південніше - випалена африканським сонцем італійська Сицилія. Сардинія покрита зеленню підходить для спокійного відпочинку.

Аквапарк Будапешт: як дістатися

Аквапарк Будапешт: як дістатися

Будапешт можна назвати спа-центром Європи тому що тут розташоване кілька найвідоміших купалень з термальною водою кожна з яких є справжньою здравницею. Але якщо хочеться веселощів то краще відправитися в аквапарк тому багато гостей міста цікавляться як туди дістатися.

Художній музей Жирони

Художній музей Жирони

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Museo de Arte de Gerona.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image