Сірі від Apple проти Google Assistant проти Amazon Alexa

Сірі від Apple проти Google Assistant проти Amazon Alexa

У той час як Apple вперше випустила Siri для iPhone, запропонувавши розумного особистого помічника з розпізнавання голосу, в останні кілька років ця концепція вийшла на новий рівень завдяки розумним динамікам від Apple, Google і Alexa. Але який розумний помічник краще?

Яблучний сирі

У той час як Siri насамперед відомий як особистий помічник на iPhone і iPad, Apple нещодавно випустила власний розумний динамік під назвою HomePod. І, по-справжньому Apple, HomePod володіє чудовим звуком і чудовою ціною. Але чи впорається Siri з цим завданням?


Siri Pros:

 • Відмінно при виконанні завдань і тримати вас організовані. Зв'язок Siri з екосистемою iOS робить її відмінним помічником для власників iPhone і iPad.
 • Приголомшливий потенціал тепер, коли Apple відкриває Siri для сторонніх додатків, а це означає, що вона зможе зробити для вас ще більше в майбутньому.
 • Має найбільшу мовну і всесвітню підтримку. Siri також доступний на більш широкому спектрі пристроїв, якщо ви ввімкнете Apple TV поряд з підтримкою HomePod, iPhone і iPad.

Сірі Мінуси:

 • Працює тільки з обладнанням Apple, тому, якщо у вас немає iPhone, iPad або HomePod, вам не пощастило. Вона також найкраще працює в екосистемі Apple, наприклад, у пошуку музики з передплати Apple Music.
 • Хоча вона відмінно справляється із завданнями, вона не така хороша в зборі інформації. Вона гірше за всіх інтерпретує зразки людської мови і часто повертає текст на екрані, а не голосову відповідь.
 • Обмежені сторонні функції. Apple дозволяє розробникам створювати свої програми з підтримкою Siri, але розробники не можуть програмувати програми безпосередньо на Siri, як для Google Assistant і Amazon Alexa.
 • Практично неіснуючий шопінг.

Google Assistant

Не дивно, що провідний світовий постачальник послуг пошуку має перевагу, коли справа доходить до збору інформації з Інтернету і надання її по команді. Але Google Assistant - це набагато більше, ніж просто фронт розпізнавання голосу для пошуку Google.

Плюси Google Assistant:

 • Безумовно найкращий в інтерпретації людської мови і наданні інформації.
 • Відмінно розбирається в контексті питань, що дозволяє швидко ставити питання.
 • Доступно на смартфонах, планшетах і ^ інтелектуальних колонках, у тому числі на iPhone і iPad через додаток Google Assistant.
 • Покупки насправді досить сильні завдяки Google Express.
 • Сторонні додатки або «дії» допомагають розширити функціональність Google Assistant.

Google Assistant Мінуси:

 • Музичні канали Google Play невеликі, якщо у вас немає підписки на Google Play Music або YouTube Music. Вам краще змінити постачальника за замовчуванням на Pandora.
 • Хоча Google Assistant дозволяє стороннім розробникам набувати навичок, він як і раніше відстає від Alexa в цьому відношенні.

Amazon Alexa

Тоді як Apple і Google випередили Amazon на ринку, коли мова заходить про голосових помічників, Amazon визначила розумного оратора, коли випустила Alexa. Голосовий помічник для динаміка сильно відрізняється від голосового помічника для смартфона. По-перше, немає екрану, тому все спілкування має здійснюватися за допомогою голосу.

Amazon Alexa Pros

 • Вона може зробити для тебе найбільше. У Алекси більше сторонніх навичок, ніж у Google Assistant або Siri.
 • Найкраще в покупках... поки ви робите покупки на Амазоні. Не дивно, що Alexa і членство в Amazon Prime йдуть рука об руку.
 • Майже безкоштовна музика. Хоча музична підписка, яка поставляється з Amazon Prime, не така вичерпна, як Apple Music або Spotify, це в основному безкоштовне доповнення для тих з нас, хто підписується на Prime для безкоштовної доставки або потокового відеоконтенту.
 • Найближчий до мрії розумний будинок. Ми всі хочемо поговорити з нашим будинком, вірно? Алекса дає вам це відчуття більше, ніж будь-який інший помічник. Вона може навіть грати в «Небезпеку» з тобою!

Amazon Alexa Мінуси

 • Тісно пов'язаний з екосистемою Амазонки. Якщо ви не є членом Prime і не регулярно здійснюєте покупки в Amazon, ви не отримаєте стільки ж від Alexa.
 • Хоча Алекса може робити більше, ніж інші помічники, вона не така хороша, як помічник Google у відстеженні людської мови і наданні інформації. Але вона ближче до цього, ніж Сірі.
 • В основному розумний помічник доповідача. У той час як Amazon Alexa розгалужується на смартфони і планшети, і є лінійка розумних дисплеїв з підтримкою Alexa, вона як і раніше в основному розумний оратор. Це означає, що Alexa не така портативна, як інші розумні помічники.

Який розумний особистий помічник підходить вам?

Немає простого способу вибрати кращого розумного помічника. Всі вони мають свої яскраві моменти. Siri - найкращий помічник для мобільного пристрою, Google краще за всіх розуміє ваші запити і надає інформацію, а Alexa може зробити для вас максимум. Так що ж вибрати?

Ваш перший вибір повинен бути помічником, який йде з вашим смартфоном.

Якщо у вас є iPhone, подивіться, що Siri може запропонувати. Ви можете бути здивовані тим, скільки вона може додати до вашої продуктивності. Хочете розумний динамік? Використовуйте Bluetooth для зв'язку вашого iPhone з бездротовим динаміком.

Якщо у вас є смартфон на Android, спробуйте Google Assistant. Телефони Samsung поставляються з власним розумним помічником на ім'я Біксбі. Подивіться, як це складається з Google Assistant. Подібно iPhone, смартфони Android можуть бути пов'язані з бездротовими динаміками.


Не задоволені? Купіть Alexa розумний динамік. Помічник на вашому смартфоні безкоштовний, так що ви можете перевірити його в першу чергу. Але якщо це не робить для вас, купіть інтелектуальний динамік Alexa. Алекса має більшість доступних навичок і в даний час лідирує на ринку в цій області. А оскільки інтелектуальні колонки Alexa оснащені портом аудіовиходу, ви можете легко підключити навіть найдешевшу модель до чудової акустичної системи.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image