Чому домашня хризантема не цвіте?

Чому домашня хризантема не цвіте?

Багато квітникарів дуже люблять таку квітку, як хризантема. Вона популярна і може рости і у відкритому ґрунті, і в домашніх умовах. В останньому випадку для вирощування квітки використовують горщик. Догляд за нею як у приміщенні, так і вуличних умовах буде абсолютно однаковим, тільки на відміну від садових, кімнатна хризантема відрізняється маленькими розмірами. Так як доглядати за хризантемою в горщику? Спробуємо в цьому розібратися.

Коли цвіте хризантема?

Коли цвіте хризантема?

Хризантема завжди була осінньою квіткою. Час її цвітіння вересень - жовтень. Іноді коли погода дозволяє, навіть у листопаді можна побачити квіти хризантем. Дуже ефектно виглядає квітуча хризантема на тлі першого снігу. Не раз спостерігали таку принадність у себе на дачі, коли вже нападав перший сніг, а хризантема навіть не привяла і не померзла а продовжує цвісти. У нас така хризантема бузкового, білого і бордового кольору, сорту на жаль назвати не можу.

Плетисті троянди: догляд і вирощування

Плетисті троянди: догляд і вирощування

Одним з найбільш вишуканих кольорів для саду є плетиста троянда. Більшість садівників вважає, що вона варта витраченого на її вирощування часу і сил. Троянда буває однорічною і багаторічною з великою різноманітністю забарвлень. Її втечі здатні виростати до декількох метрів у довжину. Діаметр бутонів коливається від 2,5 до 12 см. Справжні плетисті троянди мають дуже багато квіток, які розташовуються по всій довжині втечі. Їх існує великий натовп, тому квіти розділили на кілька груп: напівплетисті, плетисті і в'ється. Ця рослина ідеально підходить для прикрашання двору, але, щоб виростити міцний і красивий куст, потрібно знати всі нюанси посадки і догляду за ним.

Квітка традесканция. Магічні властивості

Квітка традесканция. Магічні властивості

Магічні та цілющі властивості традесканции. Вирощування традиційності в домашніх умовах

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image