Як налаштувати мережу Mesh

Як налаштувати мережу Mesh

Мережева коміриста збільшує діапазон з «єднання до Інтернету шляхом розміщення декількох точок з» єднання навколо вашого будинку або офісу, з усіма з них підключені, і арматурна, один з одним. Замість того, щоб обмежуватися відстанню від маршрутизатора або входити в екстендер, ваш пристрій плавно з'єднується з найближчою точкою, а інші пристрої допомагають направляти трафік для підтримки швидкості. Навчання налаштуванню клітинистої мережі є ключем до максимальної ефективності.

Навіщо встановлювати коміристу мережу?

Типовий маршрутизатор Wi-Fi призначений для більш-менш передачі сигналу в стандартний будинок для однієї сім'ї. Тим не менш, будівельні матеріали, дизайн будинку і простий розмір будинку часто можуть розчарувати навіть найпотужніші маршрутизатори. Це стає ще більш очевидним, коли ви намагаєтеся використовувати Wi-Fi на межі ефективного діапазону маршрутизатора.


Додавання до навантаження в тому, що все більше і більше наших пристроїв підключені до Інтернету. У міру того як пристрої стають розумнішими, а телефони, планшети і комп'ютери стають все більш вимогливими до даних, один маршрутизатор може не впоратися з усіма запитами одночасно, особливо якщо ці пристрої знаходяться на межі своїх можливостей.

Мережеві мережі зменшують ці проблеми, «розподіляючи» ваш маршрутизатор по всьому будинку. Ключовий вузол мережевої мережі з'єднано до вашого маршрутизатора і з'єднується до інших вузлів у міру їх встановлення. Вузли постійно пов'язані один з одним і допомагають один одному передавати трафік за сигналами Wi-Fi.

Наприклад, якщо ви транслюєте музику на свій телефон і гуляєте по дому, а не весь телефон, залишаючись на зв'язку з маршрутизатором, він перенаправить цей трафік на більш близькі вузли.

Це обмежує втрату з "єднання і гарантує, що ваш маршрутизатор не буде перевантажений занадто великою кількістю запитів одночасно. Тим не менш, правильна конфігурація необхідна для забезпечення найкращих результатів.

Що робити перед встановленням мережі комірок

Перед тим, як ви насправді налаштуєте свою осередкову мережу, ви повинні визначити кілька речей.

 • Зона охоплення Інтернету: визначте площу ділянки, на якій ви хочете отримувати Wi-Fi, включаючи відкриті простори, такі як патіо і веранди.

Пам "ятайте, що підлоги та стелі зменшать відстань, тому зверніть увагу, де вони можуть бути фактором.


 • Розташування маршрутизатора: знайдіть ідеальне місце для вашого маршрутизатора. Найкраще місце - це місце, де у вас є максимальна доступність у всіх областях, де вам потрібен Wi-Fi, з супутниковими вузлами, що заповнюють «краї»

Наприклад, у будинку з підвалом і двома поверхами ваш маршрутизатор повинен бути якомога ближче до центру будинку, щоб сигнал доходив до самих далеких частин будинку. Також розгляньте можливі варіанти використання; завдання з високою інформацією, такі як потокове відео і гра у відеоігри онлайн, повинні бути ближче до маршрутизатора.

 • Адреса вузла: знайдіть найкраще місце розташування у ваших кімнатах для кожного вузла супутника. Вузли повинні бути поруч з електричною розеткою. Вони також повинні перебувати далеко від можливих джерел перешкод, таких як бездротові телефони і мікрохвильові печі.

Перевірте, чи є сателітні вузли «розеточними» вузлами, які підключаються безпосередньо до вашої розетки без шнура, або вони мають шнур, який дозволить вам легше розміщувати їх на стінах.

 • Монтування вузлів: якщо можливо, виміряйте місце для монтування вашого вузла там, де його не буде. Вузли, які повинні проходити через стелі, повинні розташовуватися вище, а вузли, які повинні проходити через поверхи, повинні бути нижче.
 • Характеристики мережі комірок. Вивчіть характеристики кожної мережі, що розглядається коміристою. Зверніть увагу на максимальну дальність кожного «супутникового» вузла і сплануйте розміщення вузлів, по можливості, не більше двох третин цієї відстані. Ви завжди можете додати більше вузлів до мережі в міру необхідності.

Як налаштувати мережу

У цій статті ми будемо використовувати Google Wi-Fi, але багато систем мають однаковий або дуже схожий процес налаштування.

 1. Як тільки ви вибрали систему, завантажите її додаток на свій телефон. Додаток Google Wi-Fi доступний як для Android, так і для iOS.
 2. Вимкніть маршрутизатор і підключіть до нього основний вузол за допомогою кабелю LAN (Ethernet). Підключіть ваш маршрутизатор і дайте йому і головному вузлу включитися.
 3. Вам буде запропоновано увійти в свій обліковий запис Google або створити обліковий запис, якщо у вас його ще немає.

Переконайтеся, що у вас є надійний пароль у вашому обліковому записі. Часто ваш особистий пароль є найслабшою ланкою у вашій безпеці, яку хакери спробують зламати, щоб отримати доступ до інших ваших пристроїв та облікових записів.

 1. Відскануйте QR-код внизу основного вузла, щоб зв'язати свій обліковий запис і основний вузол.
 2. Вам буде запропоновано вказати приблизне місце розташування вашого першого вузла, такого як «горище» або «спальня», а потім вам буде запропоновано вказати ім'я вашої нової мережі Wi-Fi і встановити окремий пароль Wi-Fi.

Ніколи не використовуйте пароль свого облікового запису Google для пароля Wi-Fi. Пароль вашого облікового запису Google не знадобиться для підтримки або доступу до мережі.

 1. Вам буде запропоновано додати кількість вузлів у мережі. Не турбуйтеся, якщо ви переоціните або недооцініть це, оскільки ви можете додати вузли пізніше.
 2. Підключіть вузли по одному за раз. Після додавання кожного вузла вас запитають, в якій кімнаті будинку він знаходиться.
 3. Після того, як ви додали всі свої заплановані вузли, зайдіть в кожну кімнату вашого будинку і будь-які відкриті майданчики і перевірте швидкість вашої мережі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image