Реус - аеропорт як дістатися до Барселони

Реус - аеропорт як дістатися до Барселони

Акційні пропозиції від авіакомпаній - відмінна можливість подорожувати по світу і при цьому уникнути зайвих витрат. Купуючи квитки в аеропорт Реус туристи часто цікавляться як дістатися Барселони адже часто саме це місто - одна з основних цілей поїздки до Іспанії.


Відстань між Барселоною і Реусом близько ста кілометрів. Можна звичайно взяти таксі і доїхати швидко і з комфортом але тоді економія на квитках втратить всякий сенс. З огляду на цю обставину більшість туристів подорожує Іспанією автобусами або поїздами. З Реуса в Барселону ходить один щоденний автобус. Він відправляється із зупинки розташованої біля терміналу прильоту, а квитки продають у касі в цій же будівлі.


Якщо ви плануєте повернутися в Реус варто купувати відразу квиток на автобус в обидва кінці - він коштує від 22 євро а поїздка в один бік обійдеться в 15-16 євро.

Також можна дістатися до Барселони з залізничної станції Реуса. З аеропорту на вокзал ходить автобус № 50 проїзд коштує 3 євро. Далі потрібно дочекатися поїзда який йде до станції Барселона Сантс відправлення - щогодини ціна квитка - 10-12 євро час у дорозі - до півтори години.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

Image